تم بيع إعلان سيارة هاتشباك Peugeot 208 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Peugeot
208
سيارة هاتشباك
2015
2015-04-10
116180 كم
الحمولة:
383 كجم
الوزن الصافي:
1170 كجم
1553 كجم
السويد Gothenburg
٠٢/٠٧/٢٠٢٤
رقم التعريف في دليل عروض البائع:
7210270
المزاد العلني:
1
تاريخ المعاملة:
2024-07-08 17:07
تاريخ النهاية:
2024-07-10 21:38
3.962 متر × 1.739 متر × 1.471 متر
82 حصان (60.27 kW)
كهربائي
علبة السرعات
أوتوماتيكية
كابينة
مكيف:
مثبت السرعة التجاوبي:
تدفئة المقاعد:
المسجل:
نوافذ كهربائية:
مرايا خارجية كهربائية:
تجهيزات إضافية
PTO:
الفحص الفني إلى:
2025-08-31
معلومات إضافية
اللون:
أسود
Buckla motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält. Ytrost tak, Buckla tak, Övre bromsljus skada. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal rostangrepp, Bilen är delvis omlackerad. Huvstag saknas.
INTERIOR:
Lukt från rök. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Matta bagageutrymmet trasig.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Servicehistorik bristfällig. Ratt står snett.Knapp bagageöppning skadad.
Previous owners: 6
License number: LST762
Manufacture month: luty 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 1520, 11419 Servicehistorik bristfällig. senast 2024-02-12
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 947 kg
CO2-emission (petrol): 95 g/km
Tax weight: 1 170 kg
Max trailer weight: 825 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: No
1.2 VTi 5dr
2015
AUX-ingång
Bluetooth
start/stop-function
USB-ingång
PercentIconNO deductible VAT