تم بيع إعلان سيارة عائلية Volvo V70 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/10
Volvo
V70
سيارة عائلية
2008
2008-02-07
١٩٣٬٩٣٠ كم
الحمولة:
٦١٠ كجم
الوزن الصافي:
١٬٦٩٠ كجم
٢٬٣٠٠ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
٢٦/٠٨/٢٠٢٤
رقم التعريف في دليل عروض البائع:
7215872
المزاد العلني:
1
تاريخ المعاملة:
2024-08-29 17:26
تاريخ النهاية:
2024-09-03 21:36
٤٫٩٥ متر × ١٫٨٩ متر × ١٫٥٥ متر
هيكل
وصلة ربط المقطورة:
163 حصان (120 kW)
غاز
علبة السرعات
ميكانيكية
كابينة
مكيف:
نظام التكييف الأوتوماتيكي:
مثبت السرعة التجاوبي:
تدفئة المقاعد:
المسجل:
CD
نوافذ كهربائية:
مرايا خارجية كهربائية:
الفحص الفني إلى:
2025-06-30
معلومات إضافية
اللون:
رمادي
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
EXTERIOR:
Ytrost tak. Några stenskott, dörruppslag och repor. Några lackskador.
INTERIOR:
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Klädsel ytligt slitage fram. Spår av tidigare utrustning.Emblem på ratt slitet.
ENGINE AND GEARBOX:
Slitna motorkuddar medför vibrationer. Missljud drivrem.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Positionsljus höger fram ur funktion.
Vibrationer i ratten under körning när kopplingspedalen är nertryckt.
Previous owners: 6
License number: OSF426
Manufacture month: november 2007
Service history: Service utförd vid följande mil: 3161, 5000, 7000, 8970, 10149, 11015, 11663, 12291, 12886, 13401, 14342, 15609, 17357, 18098, 19077 senast 2024-04-05 Kamrem utförd vid (mil): 19383 Datum Kamremsbyte: 2024-08-07
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Partial leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 4283 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 172 g/km
Tax weight: 1 690 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: No
II 2.4D
2008
Eldriven baklucka
Regnsensor
Sätesvärme bak
AUX-ingång
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT