تم بيع إعلان سيارة عائلية Volkswagen Golf للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Volkswagen
Golf
سيارة عائلية
2011
2011-03-25
142570 كم
الحمولة:
494 كجم
الوزن الصافي:
1346 كجم
1840 كجم
السويد Gothenburg
٢٦/٠٦/٢٠٢٤
رقم التعريف في دليل عروض البائع:
7209401
المزاد العلني:
1
تاريخ المعاملة:
2024-06-28 18:22
تاريخ النهاية:
2024-07-03 19:29
4.199 متر × 1.786 متر × 1.461 متر
160 حصان (118 kW)
كهربائي
علبة السرعات
ميكانيكية
كابينة
مكيف:
نظام التكييف الأوتوماتيكي:
مثبت السرعة التجاوبي:
تدفئة المقاعد:
المسجل:
CD
نوافذ كهربائية:
مرايا خارجية كهربائية:
تجهيزات إضافية
PTO:
الفحص الفني إلى:
2025-07-31
معلومات إضافية
اللون:
أزرق فاتح
Grill, bristfällig montering. Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Lackskada stötfångare bak, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Övre bromsljus repor. Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott, repor, bucklor och dörruppslag.
INTERIOR:
Panel insida baklucka, lös fastsättning. Repa på inredningsdetalj fram. Inredningsdetalj, trasig.
ENGINE AND GEARBOX:
Koppling tar långt ner. Motor går ojämt.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Spricka vindruta i synfält. Strålkastarglas höger ner mattat. Strålkastarglas vänster ner mattat.
Previous owners: 2
License number: OLT350
Manufacture month: helmikuu 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 2888, 4887, 7264, 8959, 10480, 13247 senast 2023-03-06
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 1108 SEK
Max pull weight: 1 660 kg
CO2-emission (petrol): 145 g/km
Tax weight: 1 340 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: No
VI GT 1.4 TSI 5dr
2011
Kurvljus
AUX-ingång
PercentIconNO deductible VAT