تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Volvo XC60 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/14
Volvo
XC60
سيارة كروس أوفر
2021
2021-06-09
92460 كم
الحمولة:
491 كجم
الوزن الصافي:
2049 كجم
2540 كجم
السويد Gothenburg
أكثر من شهر واحد
رقم التعريف في دليل عروض البائع:
7211110
المزاد العلني:
1
تاريخ المعاملة:
2024-07-08 12:17
تاريخ النهاية:
2024-07-11 20:21
4.688 متر × 1.902 متر × 1.641 متر
197 حصان (145 kW)
غاز
علبة السرعات
أوتوماتيكية
كابينة
مكيف:
نظام التكييف الأوتوماتيكي:
نظام الملاحة:
تدفئة المقاعد:
المسجل:
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
نوافذ كهربائية:
مرايا خارجية كهربائية:
كاميرا القيادة للخلف:
تجهيزات إضافية
دفع رباعي:
الفحص الفني إلى:
2026-07-31
معلومات إضافية
اللون:
أزرق فاتح
Flertal stenskott. Bakljus höger och vänster, repa på glas/plast. Några lackskador, dörruppslag och repor.
INTERIOR:
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme.
ENGINE AND GEARBOX:
Fungerar utmärkt maskinellt.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Stenskott vindruta i synfält. Nybesiktad.
Previous owners: 2
License number: FOK46B
Service history: Service utförd vid följande mil: 2160, 5139, 8782 senast 2024-04-25 Resultatet på besiktningen: Godkänd utan anmärkning 2024-07-05
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Partial leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 8521 SEK
Max pull weight: 960 kg
CO2-emission (diesel): 144 g/km
Tax weight: 2 040 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: Yes
XC60 B4 AWD Mildhybrid
2021
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Bluetooth
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Kurvljus
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
start/stop-function
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
Volvo On Call
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified