تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Volvo XC60 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/11
Volvo
XC60
سيارة كروس أوفر
2019
2018-11-02
155720 كم
الحمولة:
515 كجم
الوزن الصافي:
1855 كجم
2370 كجم
السويد Gothenburg
٣٠/٠٦/٢٠٢٤
رقم التعريف في دليل عروض البائع:
7210634
المزاد العلني:
1
تاريخ المعاملة:
2024-06-28 16:10
تاريخ النهاية:
2024-07-03 20:48
4.688 متر × 1.902 متر × 1.641 متر
150 حصان (110 kW)
غاز
علبة السرعات
ميكانيكية
كابينة
مكيف:
نظام التكييف الأوتوماتيكي:
تدفئة المقاعد:
المسجل:
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
نوافذ كهربائية:
مرايا خارجية كهربائية:
الفحص الفني إلى:
2025-02-28
معلومات إضافية
اللون:
أبيض
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan.
EXTERIOR:
Ytrost motorhuv och tak. Flertal stenskott, dörruppslag, Lackskador, bucklor och repor. Flertal rostangrepp.
INTERIOR:
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljeläckage.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Torkarblad utslitna fram och bak. Hjulvibrationer. Stolsvärme förarplats, ur funktion. Varnar för dåligt stödbatteri samt service på start/stopp. Ratt står lite snett.
Previous owners: 1
License number: YTH010
Manufacture month: October 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2369, 4966, 7590, 10429, 13625 senast 2023-11-29 Kamrem utförd vid (mil):: 13625 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2023-11-29
Service book: Yes
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 2821 SEK
Max pull weight: 1 130 kg
CO2-emission (diesel): 131 g/km
Tax weight: 1 850 kg
Max trailer weight: 2 300 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: Yes
XC60 D3 FWD
2019
Auto hold
Autobroms
Bluetooth
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Regnsensor
Smartphone integration
start/stop-function
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
Volvo On Call
PercentIconDeductible VAT