تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Toyota RAV4 للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/15
Toyota
RAV4
سيارة كروس أوفر
2019
2019-09-27
140620 كم
الحمولة:
474 كجم
الوزن الصافي:
1751 كجم
2225 كجم
السويد Gothenburg
١٧/٠٦/٢٠٢٤
رقم التعريف في دليل عروض البائع:
7208522
المزاد العلني:
1
تاريخ المعاملة:
2024-06-27 18:15
تاريخ النهاية:
2024-07-02 20:40
4.6 متر × 1.855 متر × 1.685 متر
178 حصان (131 kW)
كهربائي
علبة السرعات
أوتوماتيكية
كابينة
مكيف:
نظام التكييف الأوتوماتيكي:
مثبت السرعة التجاوبي:
تدفئة المقاعد:
المسجل:
نظام التحكّم في التطواف (تيمبومات):
نوافذ كهربائية:
مرايا خارجية كهربائية:
كاميرا القيادة للخلف:
تجهيزات إضافية
دفع رباعي:
الفحص الفني إلى:
2024-11-30
معلومات إضافية
اللون:
أبيض
Bromsbelägg runt om börjar bli slitna.
EXTERIOR:
Mindre buckla vänster framdörr, Skada på stötfångaren bak, Fåtal stenskott, lackskador, bucklor och dörruppslag.
INTERIOR:
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Regnsensor ur funktion, Dragkrok demonterbar låst, går ej att demontera. Ledramp fungerar ej.
Previous owners: 2
License number: RXT75U
Manufacture month: juuni 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 7066 mil. Senast utförd 2021-12-10
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Solid
Textile: Full leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 275 kg
CO2-emission (petrol): 102 g/km
Tax weight: 1 750 kg
Max trailer weight: 1 650 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: Yes
2.5 HSD AWD
2019
Electric/Petrol
Antispinn
Assistanssystem
Auto hold
Autobroms
Avtagbar dragkrok
Bluetooth
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Eluppvärmd vindruta
Filbytesvarnare
Motorvärmare
Nyckellöst startsystem
Rattvärme
Regnsensor
Smartphone integration
Sätesvärme bak
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
360 kamera
PercentIconDeductible VAT