تم بيع إعلان سيارة كروس أوفر Mercedes-Benz C-Klass للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/16
Mercedes-Benz
C-Klass
سيارة كروس أوفر
2021
2021-05-28
152220 كم
الحمولة:
470 كجم
الوزن الصافي:
2010 كجم
2480 كجم
السويد Gothenburg
٠٤/٠٧/٢٠٢٤
رقم التعريف في دليل عروض البائع:
7210791
المزاد العلني:
1
تاريخ المعاملة:
2024-07-11 17:05
تاريخ النهاية:
2024-07-14 20:20
4.772 متر × 1.839 متر × 1.465 متر
194 حصان (143 kW)
غاز
علبة السرعات
أوتوماتيكية
كابينة
مكيف:
نظام التكييف الأوتوماتيكي:
مثبت السرعة التجاوبي:
نظام الملاحة:
تدفئة المقاعد:
المسجل:
نوافذ كهربائية:
مرايا خارجية كهربائية:
كاميرا القيادة للخلف:
الفحص الفني إلى:
2026-06-30
معلومات إضافية
اللون:
رمادي
Flertal stenskott stötfångare fram, Mindre repa stötfångare fram, Stenskott vindruta utanför synfält. Sidospegel vänster, kondens i blinkersglas, Repa stötfångare bak, Lackskada stötfångare bak, Ytrost höger bakskärm, Repa höger framdörr, Sidospegel höger, kondens i blinkersglas. Lackskada baklucka. Vänster bakljus kondens, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor
INTERIOR:
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken. Repa på ratt. Insynsskydd medföljer
Previous owners: 1
License number: FWH45L
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Läder/Alcantara
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 1110 SEK
Max pull weight: 1 020 kg
Tax weight: 2 010 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: Yes
C 300 de Kombi S205
2021
Electric/Diesel
Antispinn
Assistanssystem
Autobroms
Bluetooth
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
LED-strålkastare
Nyckellöst startsystem
Regnsensor
USB-ingång
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car