تم بيع إعلان شاحنة مقفلة < 3.5طن Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/73
Mercedes-Benz
Sprinter 316 CDI
شاحنة مقفلة < 3.5طن
2017
2017-06-20
249788 كم
3500 كجم
السويد Karlstad
٢٦/٠٦/٢٠٢٤
رقم التعريف في دليل عروض البائع:
1891810
المزاد العلني:
1
تاريخ النهاية:
2024-07-02 11:07
6.8 متر × 2.18 متر × 3.06 متر
هيكل
باب جانبي:
163 حصان (120 kW)
ديزل / مازوت
يورو:
Euro 6
علبة السرعات
أوتوماتيكية
محاور
عدد المحاور:
2
الفرامل
نظام الفرامل المانعة للانغلاق (ABS):
كابينة
مكيف:
نظام الإغلاق المركزي:
تجهيزات إضافية
باب خلفي للشحن:
Mindre yttre och inre plåt och plastskador/slitage kan förekomma.Information från nuvarande ägare:Begagnad, glapp och läckage kan förekommaKända anmärkningar:Bakgavellyften felar när man ska sänka ner den, okänt fel, fungerade vid senaste användning vintern 2023/2024Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regiKommentar om service:Service har genomförts kontinuerligt i egen regi utan reparationer eller andra åtgärder
Ant. passagerare: 2
Skatt/årsavgift: 6004 kr
Årskatt betald t o m: 20240831
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20231023
Besiktigad till och med: 20241130
Antal nycklar: 3
Fordonskategori EU: N1
Max släpvagnsvikt: 2000 kg
Lastutrymmets längd: 4300 mm
Sommardäck
Elhissar
Dieselvärmare
Backkamera
Bakgavellyft