تم بيع إعلان سيارة سيدان BMW 3-serien للبيع عن طريق المزاد وهو غير مدرج في البحث!
1/12
BMW
3-serien
سيارة سيدان
2011
2022-08-16
١٨٧٬٠٣٠ كم
الحمولة:
٤٤٥ كجم
الوزن الصافي:
١٬٦٢٥ كجم
٢٬٠٧٠ كجم
السويد Gothenburgعلى بعد 6617 كم منك
أكثر من شهر واحد
رقم التعريف في دليل عروض البائع:
7214079
المزاد العلني:
1
تاريخ المعاملة:
2024-08-28 17:03
تاريخ النهاية:
2024-09-02 19:40
٤٫٥٣١ متر × ١٫٨١٧ متر × ١٫٤٢١ متر
306 حصان (225 kW)
كهربائي
علبة السرعات
أوتوماتيكية
محاور
عدد المحاور:
2
كابينة
مكيف:
نظام التكييف الأوتوماتيكي:
مثبت السرعة التجاوبي:
نظام الملاحة:
تدفئة المقاعد:
المسجل:
CD
نوافذ كهربائية:
مرايا خارجية كهربائية:
فتحة سقف:
تجهيزات إضافية
PTO:
الفحص الفني إلى:
2025-07-31
معلومات إضافية
اللون:
أسود
Kylarvätska, läckage.
EXTERIOR:
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. Flertal lackskador. Plastkåpa under bil sitter löst. Backspegelkåpor bristfälligt fastsatta. Sommardäck fram, odubbat bak. Solfilm bristfälligt monterad.
INTERIOR:
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel ytligt Slitage fram höger. Klädsel ytligt slitage fram vänster. Paneler i cupe lackerade med varierat resultat.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage. Luftfilter ej original. Fyllt på kylvätska.
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
AC kyler dåligt. Strålkastarglas vänster ner mattat. Strålkastarglas höger ner mattat. Slitagevarnare bromsar, hänger löst.
Previous owners: 1
License number: WPA78L
Service history: Service utförd vid följande mil: 3575, 5934, 8815, 9463, 11316, 11584, 12544, 13784, 15722, 16193, 16701, 18444 senast 2024-05-06
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Full leather
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 2362 SEK
Max pull weight: 1 430 kg
CO2-emission (petrol): 202 g/km
Tax weight: 1 620 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
Sold in sweden: No
Exportable: Yes
Deductible VAT: No
335i Sedan
E90
2011
Antispinn
Bluetooth
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
USB-ingång
AUX-ingång
Elstol med minnesfunktion förarplats
Regnsensor
Xenon-ljus
PercentIconNO deductible VAT